درباره ما

خاص باشید

رویاهایتان را خواهیم ساخت

سامان دژ پیشگام در عرصه ساخت اسکلت‌های سازه‌ای ساختمانی در ایران. با بیش از دو دهه تجربه در صنعت ساخت‌وساز، ما به ارائه راهکارهای نوآورانه و مطمئن در ساخت اسکلت سازه‌های فولادی و بتنی متعهد هستیم. از زمان تأسیس در سال 2000، ما با هدف ارتقاء استانداردهای صنعت ساخت‌وساز و پیاده‌سازی پروژه‌هایی با دوام، امن و بهینه، فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم.

مدیران شرکت سامان دژ پارس  از سال 1373 در زمینه ساخت و نصب اسکلت های فلزی فعالیت خود را آغاز و در سال 1382 با هدف  توسعه کیفی در زمینه ساخت و نصب اسکلت های فلزی اقدام به ثبت شرکت سامان دژ پارس نمودند.
شرکت سامان دژ پارس در سال 1392 با افزایش  فعالیت های خود در زمینه ساخت و نصب اسکلت فلزی، اقدام به احداث کارخانه ساخت اسکلت فلزی جدیدی در شهرک صنعتی مامونیه با مساحت بیش از 30 هزار متر مربع نمود و با به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و دقیق و مطابق با استاندارد های روز دنیا در زمینه ساخت و نصب اسکلت های فلزی اقدام به تولید سازه های اسکلت فلزی با بالاترین کیفیت ممکن نموده است  .
شرکت سامان دژ پارس در عرصه های مختلف  طراحی ، سا خت و نصب سازه های فلزی ، فعالیت های خود را به شرح ذیل تفکیک نموده است :

  • طراحی، ساخت و نصب سازه های سنگین فلزی بلند مرتبه جوشی و پیچ و مهره ای ساختمانی
  • طراحی، ساخت و نصب سازه های سنگین فلزی صنعتی
  • طراحی، ساخت و نصب سازه های اسکله های دریایی  و پل های فلزی

در سایه الطاف الهی و با همدلی، تلاش و کوشش یکپارچه کارکنان فهیم و متعهد شرکت سامان دژ پارس ،تلاش اینجانب و همکاران بر این بوده است تا این واحد معظم که یکی از بزرگترین تولید کنندگان اسکلت فلزی در داخل کشور می باشد مسیر رشد و توسعه را با موفقیت طی نماید.

در همین راستا تلاش هماهنگ در جهت مشتری مداری، ارتقاء کیفیت محصولات ، تامین منافع مشتریان و رضایت آنان باور و اعتقاد ما بوده است. برنامه ریزی و تدوین برنامه های مدون، تحلیل مناسب بازار در جهت نیل به هدف نهایی که خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار خود قرار داده و به همین منظور بهبود مستمر، ارتقاء دانش جزء اولویت های مدیران این شرکت می باشد.

باور داریم که با تمرکز بر روی اصول مهم پیش گفته، همچنان در اجرای پروژه های بزرگ عمرانی، در زمره شرکت های مطرح و پیشرو باقی خواهیم ماند و آماده ایم ضمن رعایت اصول و استانداردهای علمی و مهندسی و فراتر از آن، با همکاری بهترین مهندسین مشاور و پیمانکاران، امکان ارائه بهترین را فراهم آوریم.

حامد محمد یوسف

مدیرعامل شرکت سامان دژ پارس

تقدیرنامه ها و گواهی نامه ها