linkedin icon - svg
twitter icon - svg
email icon - svg
info@samandezh.com
telephone icon - svg
تلفن: 91-26202689-021
English
english language icon - png
Saman Dezh Logo
Search Icon - svg

سرامیک های بازیافتی

شرکت ویتنامی H&P روش جدیدی را برای تنفس بهتر در خانه های شهر هانوی ( پایتخت ویتنام ) ارائه کرده است . این شرکت از سرامیک های بازیافتی در ساختمان سازی استفاده کرده که باعث کاهش آلودگی هوا و رشد سریع شهر سازی می شود.

ساخت و نصب اسکلت فلزی

گروه معماری H&P با استفاده از روشی مدرن به فضاهای کم نور و کم تهویه که در معرض آلودگی هوا و سر و صدا قرار دارند، پرداخته و به این ترتیب ارتباطی مستحکم بین فضای داخلی خانه با محیط بیرونی ایجاد کرده است . این شیوه ساختمان سازی با بهره گیری از آجر های سرامیکی موجب بهبود تهویه طبیعی و سلامت و بازیافت می شود.
پوشش دوگانه نما و فضاهای داخلی از ویژگی های مهم این ساختمان است . عوامل به کار رفته در طراحی این ساختمان ، بهبود هوای داخل در برابر آب و هوای گرمسیری این منطقه را به ارمغان آورده است.
لایه ی بیرونی ساختمان مذکور از سرامیک های بازیافتی ساخته شده که به پاکسازی گرد و غبار ، مکش دود و ارائه هوای پاک کمک می کند.
در این طراحی گیاهان رطوبت را جذب می کند و تابش گرما را کمتر می کنند . پانل های باز این ساختمان باعث خنک شدن فضای داخلی شده و فعل و انفعالات بیرون و داخل را ارتقا می دهند.
همچنین استفاده از سرامیک های بازیافتی در ساختمان سازی موجب ایجاد شدن چشم اندازی زیبا شده و احساس تنفس طبیعی و جایگزینی سالم در معماری منظقه ی هانوی ویتنام را در پی دارد.

# سرامیک بازیافتی # ساخت اسکلت فلزی # نصب اسکلت فلزی # سامان دژ پارس